Praktické informace

Co vědět nebo raději nevědět.

Připravili jsme pro vás pár základních informací, které by ti mohli pomoci s přípravou nebo naopak pomoci předejít faux pax na místě. Pokud nenajdeš, co hledáš, neboj se nám napsat na Facebook.

Co s sebou?

S sebou do areálu si můžete vzít 1l uzavřené vody. Ostatní občerstvení se nesmí vnášet do areálu. Bude zde dostatek stánku s jídlem i pitím. Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny a zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a omamné látky.

Můžou do areálu mazlíčci?

Psi, domácí zvířata ani jiní mazlíčci z bezpečnostních důvodů a pro ochranu jejich zdraví do areálu festivalu nesmí

Mrkni na FAQ, kde najdeš ty nejčastější otázky.

Doprava

Na Studentský Majáles se nejlépe dostaneš přímo z Hlavního nádraží, kde budou posíleny stávající autobusové linky 40, 48, 50, 63, 67. Posilové autobusy budou označeny X, ty jedou také k nám. Vystoupíš na zastávce v Komárově a půjdeš s davem. Pokud náhodou dav nebude, jdeš směrem od města k mostům, vchod je cca 100 metrů od zastávky. Studentský Majáles nemůžeš přehlídnout ani přeslechnout.

Zkrátka vystup na zastávce Komárov anebo Hněvkovského a běž za zvukem dobré hudby a za atmosférou skvělého dne.

Ubytování

Chystáš se na Studentský Majáles a nemáš kde bys složil hlavu? Tak ji nevěš, v okolí je toho dost. Chceš-li, vyber si studentské koleje nebo různé hotely, penziony, hostely, bed & breakfast - vše v okolí dostupné.

Nemáme stanové městečko, ale google poradí i ty méně profláknutá místa.

Jídlo

Pořádný jídlo je základ pro každý mejdan, to ví každý. V areálu bude zajištěno dostatek možností s kvalitním občerstvením včetně vegetariánských a veganských stánků. Do batohu si můžete vzít litr vody v plastové láhvi. Jinak je vnášení alko i nealko nápojů a jídla zakázáno. Ale to nevadí, vybere si každý a myslíme si, že si aspoň uděláš zážitek z festivalového jídla.